MallMartTürk

MALLMARTTURK’ün ilk yönetim işi olan Mehmet Akalın olarak ticaret 2013 yılında Türkiye’de kuruldu.

İşte şirket hakkında kısa bir genel bakış.

İcra Başkanımız Mehmet Akalın,

17’den fazla markayı yöneterek en iyi uluslararası isimleri yeni tüketicilerle buluşturuyoruz.

29 mağazamız 125.000 m2’nin üzerinde yer kaplamaktadır. ve hızla büyümeye devam ediyoruz.

Kuzey Kıbrıs, Türkiye ve Azerbaycan genelinde faaliyet gösteriyoruz.

5’in üzerinde milletten 217’den fazla kişiyi istihdam ediyoruz.

30 milyonun üzerinde işlem yapıyor ve mağazalarımızda, kafelerimizde ve restoranlarımızda 1,2 milyondan fazla misafirimize hizmet veriyoruz.

Farklı müşteri sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz – Moda (Erkek-Kadın) ve Ayakkabı, Gıda, Ev Tekstili, Aksesuarlar ve Eğlence ve Eğlence, Hediyelik ve Promosyon Ürünleri.

Değerli dostlar ;

 Hepinizin çok iyi bildiği üzere Mallmartturk olarak kuruluşumuzdan bu yana tüm faaliyet alanlarımızda hep kurumsal felsefesi gereği yalnızca iyi ile kötü arasında değil iyi ile en iyi arasında seçim yapılmıştır. Ülkemize değer katmaya uluslararası saygın şirketler arasında yer almayı, hem ülkemizin hem de grubumuzun bayrağını dünyanın her köşesinde dalgalandırmayı hedefledik. Misyonumuzu da bu doğrultuda belirledik ve hep bu hedefle yol aldık. Elbette ki bunun için gelişime ayak uydurmalı ve sürekli olarak yatırım yapmalıydık.

 Yaptık da

 Bilgiye, yeniliği teknolojiye en önemlisi insan değerimize, kısacası Mallmartturk geleceğine, yani bizim geleceğimize yönelikti bu yatırımlan Tüm bu gelişim sürecinde yolumuza daima liderlik anayasamız ışık tuttu: ” Birlik, Tutku, irade inanç.” işin içinde bu dört unsur olunca da liderliğe hızla yürüdük Biliyoruz ki marka misyonu ve vizyonu ile doğar, büyür, gelişir, başarır, güven sağlar, kabul görür, nesiller boyu kalıcı olur. Bizler bugün faaliyette olduğu her alanda liderliğe ulaşmış bir marka olmanın bilinciyle çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 Saygılarımla Genel Müdür / Chairman

 Mehmet AKALIN

Vizyonumuz

 Dayanışma

 İnsanlar ve işçiler yaptığımız iş merkezini oluşturur. Ortaklarımızla, dağıtımcılarımızla, küresel aktörlerle olan bağımız ve onlarla gerçekleştirdiğimiz çalışması yaşamsal öneme sahip. Dayanışmaya inanırız. Hem Türkiye’yle hem de bütün dünyayla Paylaş!

 

 

Misyonumuz

MALLMARTTURK DANIŞMANLIK AVM KİRALAMA / İŞLETME

 2006 yılında Ereğli Ereylin AVM ile başlayan AVM Kiralama ve işletme faaliyetlerimiz 13 yılda 30 AVMhin hem Türkiye’de hem yurt dışında müşteriler buluşması ile devam etmektedir. Şimdiye kadar, 470.000 m2 kiralanabilir alanı markalarla buluşturan Mallmartturk, işletmesini yapmakta olduğu AVM’lerde yılda 12.000.000 müşteriyi ağırlamanın gururunu yaşamaktadır. Yönetimimizde olan projelerde bir çok ulusal ve uluslararası ödül kazanmanın yanında birçok yerel markayı organize perakendeye kazandırarak zincir mağazalar açarak markalaşma sürecine katkı sağlamaktadır.

 Sıkı stratejik planmala, güçlü finansal kaynaklar ve yüksek finansal kontrol iş modelimizin merkezinde yer almaktadır. Uluslararası denetleme şirketleri ile yapılan işbirlikleri sayesinde tüm operasyonumuzun her bir unsurunun en yüksek kalitede yönetilmesini sağlamaktadır.

Değerlerimiz

  1. Hakkaniyet

 Çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza karş güzel ahlakı, dürüstlüğü ve şeffaflığı ön planda tutarak adil bir yönetim anlayışı benimsiyoruz.

 2, Milli ve Kültürel Değerlere Bağlılık

 Yatırım ve ticaret hayatımıza başladığımız ilk günden beri sahip olduğumuz tüm milli, kültürel ve manevi değerlerimizi ön planda tutmaya devam ediyoruz

  1. Samimiyet iyi niyetle beslenen bir samimiyeti işimizin özüne alarak yürüttüğümüz faaliyetlerde fark yaratmayı hedefliyoruz.

 

 4.Birlik ve Beraberlik

 

 “Birlikte Daha Güçlü’ diyerek çıktığımız bu yolda takım ruhunun, güçlü iletişimin ve sinerjinin ortak başarıyı getireceğine inanıyoruz

 5 Kurumsal Sosyal Sorumluluk

 Toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla sürdürülebilir gelişim için çalışmanın değerini biliyoruz.